Все буде Україна! Тримаємося! Перемога вже скоро! @Тур Харків

Тур Харьков - турагенство горящих туров в Харькове

Тур Харків - ваша турагенція у Харкові  Працюємо!

Підписуємося на гарячі тури!

   

• • •  від 21 500 грн  • • •

Польща, Естонія, Фінляндія, Латвія, Литва

Автобус зі ЛЬВОВА

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ

8 днів

*Ціна вказана за 1 людину

 

Тури в Лапландію. Тур на Новий рік до Санта Клауса.

ГАРАНТОВАНІ ВИЇЗДИ:

10.12 - 24 390 грн

21.12 - 25 200 грн

24.12 - 24 590 грн

28.12 - 25 200 грн

30.12 - 24 590 грн

07.01 - 22 500 грн

14.01 - 22 300 грн

21.01 - 22 300 грн

28.01 - 21 500 грн

 

Вартість туру включає

 • -Проїзд автобусом єврокласу
 • -Супровід керівником групи
 • -Проживання по маршруту
 • -Сніданки
 • -Оглядові екскурсії у  Ризі, Гельсінкі і Таллінні.
 • -Страхування

 

Додатково оплачується

 • -Проїзд в громадському транспорті
 • -Факультативні екскурсії
 • -Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
 • -City tax - 120 грн (за вимоги готелю)
 • -Доплата за оренду радіоприймача для екскурсій - 85 грн/день (оплачується в автобусі керівнику
  групи)
 • -Одномісне розміщення - 5150 грн
ПРОГРАМА ТУРУ:
 
День 1-й
06:00 - збір групи на залізничному вокзалі м. Львів (платна стоянка з правої сторони від центрального входу у вокзал).
06:30 - виїзд групи зі Львова.
Проходження кордону. Переїзд в Люблін.
При швидкому перетині кордону факультативно пропонуємо оглядову екскурсію по м. Люблін ( 618 гривень) - місто, яке називають столицею східної Польщі.
Переїзд та поселення в готель. Ночівля.
 
День 2-й
Сніданок.
Виселення з готелю.
Переїзд в Ригу.
Пішохідна екскурсія Ригою (у вартості туру) - столицею Латвії.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
 • -"Рига - столиця югендстилю" ( 412 гривень). У супроводі гіда Ви пройдете по відомій вулиці Алберта, де архітектура югендстилю постає у всій своїй красі.  Будинки в  прикрашені різними символами і міфологічними образами, і у кожного є своя історія. Грізні леви і чоловічі маски з розкритими ротами, спокійні жіночі лики, містичні сфінкси, вишукані квіти, птахи і тварини - в цьому достатку образів легко розгубитися. Ми розкриємо Вам значення символів, а також розкажуть багато міфів і легенд, які оточують будівлі югендстилю в Ризі.
 • - "Прогулянка на кораблику по каналах Риги" ( 1030 гривень). Причал знаходиться на Бастіонній гірці, кораблики всі різні, але всі незвичайні. За годину Ви побачите з води багато пам'яток Риги - Оперний театр, пройдете під ринком, вийдете в Даугаву, побачите панораму старого міста, пасажирський порт, яхтовий порт, Ризький замок, Бастіонну гірку. Дуже красиві фонтани, що б'ють прямо з каналу.
Переїзд та поселення в готель.
Ночівля.
 
День 3-й
Ранній сніданок (ланч бокс).
Виселення з готелю.
07:30 - посадка на паром і відправлення в Гельсінкі.
Під час перебування на поромі працюватимуть магазини TAX FREE і зони відпочинку з панорамним видом на море.
Прибуття в Гельсінкі.
Оглядова автобусна екскурсія «Гельсінкі – перша зустріч» (у вартості туру). Ви побачите головні визначні пам'ятки Гельсінкі:  Торгову і Сенатську площі, пам'ятник Сібеліусу, церква в скелі, Кафедральний і Успенський собори і Палац музики, почуєте цікаві факти з історії міста і відчуєте самобутню атмосферу фінської столиці.
У вільний час факультативно пропонуємо:
 • -Острів Свеаборг (дорослі - 1566 гривень, діти до 12 років - 1236 гривень). Острів знаходиться поруч гавані міста Гельсінкі. Чудова північна природа острова вдало поєднується з фортецею Суоменлінна, яка збудована більш як 250 років для захисту міста від завойовників.
 • -Науковий музей  «Еврика» ( 618 гривень трансфер + вхідний квиток; дор. -  907 гривень / діти до 16 років - 618 гривень) - це не просто музей, це цілий науково-розважальний комплекс, розташований в передмісті Гельсінкі. Тут представлені кілька сотень експонатів з області хімії, фізики, астрономії, біології і так далі. Всі виставки інтерактивні - відвідувачі можуть взяти участь у виготовленні паперу, провести хімічні досліди, вирішити математичні головоломки.
Переїзд в готель, регіон м. Оулу.
Пізнє поселення
Ночівля.
 
День 4-й
Сніданок.
Рекомендуємо трансфер в регіон Рануа ( 1236 гривень/ 1030 гривень). Тут Ви можете відвідати «Зоопарк Рануа» (вх. квиток дорослий - 948 гривень, дитина до 16 років - 783 гривень). У зоопарку Рануа серед північного лісу ви побачите білого ведмедя і 50 інших видів арктичних тварин. Зоопарк працює цілий рік, а звірі тут мешкають в умовах, максимально наближених до їх природному середовищі існування.
 1. Катання на собачих упряжках  (3 км./ 15 хв.: 1648 гривень - дорослі, 1030 гривень - діти до 12 років) - зустріч з чудовими лайками залишиться у Вашій памяті назавжди.
 2. «Катання на оленячих упряжках» (малий круг, 300 м.: дор. - 742 гривень/діти - 536 гривень).
 3. Пропонуємо мотосафарі (дор. - 3502 гривень / діти до 13.99 років - 2472 гривень) Відчуй незабутню емоцію під час катання на мотосанях у прекрасній Лапландії! (* - для снігоходів потрібні діючі водійські права)
Повернення в готель.
Ночівля.
 
День 5-й
Сніданок.
Вільний час.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
 • -«В гості до Санти» (трансфер у Селище Санта Клауса та Санта Парк 1648 гривень/ 1236 гривень). Тривалість екскурсії 5-6 годин.
 • - Санта Парк (вх. квиток: 1401 гривень - дорослі / 1030 гривень - діти до 12 років) - на північному полюсі знаходиться житло Санта Клауса. В нього можна зайти через похмурий коридор, через який ви потрапляєте до неймовірного світу вражень!
 • - SnowLand ( 618 гривень трансфер + вх. квиток) – Запрошуємо поринути у світ крижаної Королеви. Ви побуваєте в льодовому комплексі де побачите не тільки крижані скульптури, а й цілий готель з криги. Зможете перекусити за крижаним столом, або випити коктейль з крижаного кубку.
Ночівля.
 
День 6-й
Сніданок.
Виселення з готелю.
Переїзд до м. Гельсінки
По дорозі факультативно пропонуємо оглядову екскурсію у м Турку ( 618 гривень). Ти проведеш незабутній день у древньому місті Фінляндії, де стіни міста ще дотримуються пам'яті XIII століття. Тут життя гармонійно співіснує з природою, кожен куточок землі насичений спадщиною працьовитих людей і вікінгською культурою.
Збір групи. Посадка на пором. Відправлення до Таллінну.
Поселення в готель.
Ночівля
 
День 7-й
Сніданок
Виселення з готелю
Пішохідна екскурсія по місту Таллінн: огляд Ратуші, собору Олександра Невського, вежа «Товста Маргарита», прогулянку по незвичайних вуличках Коротка і Довга Нога, відвідування знаменитих оглядових майданчиків і багато іншого.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
 • -"Палац для Попелюшки. Парк Кадріорг" ( 742 гривень) - Ви познайомитеся з однією з найвідоміших визначних пам'яток Таллінна - палацово-парковим ансамблем Кадріорг.
 • -Легенди і таємниці Старого міста - для дітей і дорослих ( 618 гривень + вх. квитки оплачуються додатково) - історія, фольклор і національні особливості Естонії на атмосферній містичній прогулянці.
Збір групи. Переїзд в транзитний готель.
Ночівля.
 
День 8-й
Сніданок.
Звільнення номерів.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
 • - Пішохідна екскурсія по Старому місту Вільнюса (618 грн).
 • - «Тракайський замок: Литовська Казка» ( 618 гривень + 330 гривень/ 165 гривень вх. квиток).
Повернення в Україну.
Перетин польсько-українського кордону.
Нічне повернення на з/д вокзал м. Львів.

 

(095)048-49-53 Марина

(066)731-82-64 Валентина

Туры на пляж