Звоните 057-76-432-76, 099-466-20-02, 063-149-61-63

ТУР ХАРЬКОВ - ВАШЕ ТУРАГЕНТСТВО В ХАРЬКОВЕ

ГОРЯЩИЕ ТУРЫ (099) 466-20-02

Заказ обратного звонка

Оставьте свой телефон и мы перезвоним в удобное для вас время!

Заказ обратного звонка

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

 

Харьков ул.Благовещенская, 14

Пн-Пт 9-00-18:30 Сб 10-15:00

Комітет Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендував Кабміну розробити зміни до закону "Про туризм" через масові порушення прав українських туристів у 2018 році.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради за підсумками засідання Комітету ВР. 

"Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендував Кабінету Міністрів підготувати та внести до Закону "Про туризм" зміни щодо запровадження права туроператора реалізовувати туристичні послуги шляхом формування та видачі електронного ваучера через Єдиний реєстр електронних ваучерів", – йдеться в повідомленні.

Крім того, уряду рекомендують доручити Міністерству економічного розвитку і торгівлі разом з Міністерством фінансів розробити механізм нової ефективної системи оподаткування, а також запровадити дієвий механізм ідентифікації учасників туристичного ринку. Йдеться про створення Реєстру учасників туристичного ринку – туроператорів та турагентів.

Ще одним кроком має стати прискорення ухвалення Постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності" щодо посилення відповідальності туроператорів і турагентів. У ній, зокрема, планується передбачити зобов'язання туроператорів починати продаж туристичного продукту, що включає чартерні перевезення, тільки після укладення договору з постачальником перевезення, в якому має бути прописано узгоджену серію чартерних рейсів із зазначенням маршруту, початку та закінчення серії чартерних рейсів.

Парламентарі також рекомендують прискорити здійснення перевірки туристичних компаній ТОВ "Оазіс Тревел Україна" та ТОВ "Джоін АП" і всіх його дочірніх компаній, а також інших юридичних осіб, які працюють під брендом Join UP! на предмет дотримання ліцензійних вимог.

"Доручити Міністерству інфраструктури посилити відповідальність авіакомпаній за виконання договірних зобов’язань та зобов’язати їх публікувати у себе на офіційному сайті повну інформацію щодо законтрактованих чартерних рейсів; проводити моніторинг договорів на предмет відповідності законтрактованих обсягів перевезення наявному технічному парку (резервного фонду повітряних суден)", - йдеться в рекомендаціях.

 

Источник: ukrinform.ua

поделиться

Туры на пляж