Все буде Україна! Тримаємося! Перемога вже скоро! @Тур Харків

Тур Харьков - турагенство горящих туров в Харькове

Тур Харків - ваша турагенція у Харкові  Працюємо!

☏ 095-048-49-53 Марина, 066-731-82-64 Валентина

 

Підписуємося на гарячі тури!

   

Правила перебування українців у Польщі: що зміниться з січня 2023 року У Польші з’явився проект поправок до Спеціального закону «Про допомогу громадянам України у зв'язку із збройним конфліктом на території цієї держави». Це пов’язано із прагненням уникнути нецільової виплати грошової допомоги біженцям.

Що зміниться?  Згідно з новими правилами, українці, які в'їхали до Польщі після 24 лютого 2022 року, повинні обов'язково оформити номер PESEL. Також, як дозвіл на проживання можна використовувати електронний документ, доступний у додатку Diia.pl. ВІдповідно до поправки довідка про тимчасовий захист буде давати її власнику право перетинати польський кордон без необхідності багаторазового отримання візи. 

 

Друга зміна стосується порядку проживання біженців у Польщі. Повідомляється, що з 1 лютого 2023 українці, які перебуватимуть у Польщі понад 120 днів, будуть зобов’язані оплачувати 50% вартості свого проживання. Зауважується, що ця сума становитиме не більше 40 злотих на одну особу на день. А вже з 1 травня 2023 року біженці, які перебуватимуть у Польщі 180 днів і більше, оплачуватимуть 75% витрат, але не більше 60 злотих з особи на день. Водночас, вразливі категорії – інваліди, діти, пенсіонери, вагітні жінки, особи з дітьми до року, опікуни не менше трьох дітей, а також люди у складному фінансовому становищі зможуть і надалі проживати безкоштовно.

 

Туры на пляж

Тур- Харьков на ICTV